Newsletter
Butik forside > Kabler > Patch kabler - fiber > OM1 Multimode > OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
FO625-LSZH-001M-LCLC: LC-LC, 1m
Billedet kan afvige fra det aktuelle produkt
FO625-LSZH-001M-STST: ST-ST, 1m
FO625-LSZH-002M-STSC: ST-SC, 2m
FO625-LSZH-001M-STLC: ST-LC, 1m
FO625-LSZH-001M-SCSC: SC-SC, 1m
FO625-LSZH-001M-SCLC: SC-LC, 1m
FO625-LSZH-001M-LCLC: LC-LC, 1m
 

OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH


The smart choice for fibre cables when price matters most.


  • OM1 (62,5/125µm) Duplex Multimode patch cable.
  • Low Smoke Zero halogen jacket.
  • Available with ST, SC, and LC connectors.
  • Basic line in 5 standard lengths.
   
  Produkt       Kode   Stykpris   Antal  
LC-LC
 
1m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-001M-LCLC Slutningen af livet  
kr 21,95
   
 
2m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-002M-LCLC Slutningen af livet  
kr 20,08
   
 
5m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-005M-LCLC Slutningen af livet  
kr 23,52
   
 
10m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-010M-LCLC Slutningen af livet  
kr 29,12
   
SC-SC
 
1m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-001M-SCSC Slutningen af livet  
kr 20,75
   
 
2m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-002M-SCSC Slutningen af livet  
kr 20,60
   
 
10m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-010M-SCSC Slutningen af livet  
kr 30,61
   
SC-LC
 
1m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-001M-SCLC Slutningen af livet  
kr 20,53
   
 
2m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-002M-SCLC Slutningen af livet  
kr 21,35
   
 
3m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-003M-SCLC Slutningen af livet  
kr 22,10
   
ST-ST
 
1m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-001M-STST Slutningen af livet  
kr 19,78
   
 
2m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-002M-STST Slutningen af livet  
kr 21,13
   
 
3m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-003M-STST Slutningen af livet  
kr 51,06
   
ST-LC
 
1m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-001M-STLC Slutningen af livet  
kr 18,74
   
 
2m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-002M-STLC Slutningen af livet  
kr 22,84
   
 
3m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-003M-STLC Slutningen af livet  
kr 63,31
   
 
5m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-005M-STLC Slutningen af livet  
kr 24,49
   
 
10m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-010M-STLC Slutningen af livet  
kr 31,95
   
ST-SC
 
2m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-002M-STSC Slutningen af livet  
kr 20,83
   
 
5m
  OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH  
OM1 Black Box Connect 62,5/125 µm Multimode Duplex Fibre Optic Patch Cable, LSZH
  FO625-LSZH-005M-STSC Slutningen af livet  
kr 25,01
   
"Last Time Buy" indicated products will be discontinued once remaining stock is depleted. Please call our sales department for more information or alternative items.

Tilbehør

  Produkt     Kode   Stykpris   Antal  
 
  Black Box Connect Fiber Patch Panel Kit - LC (16 Duplex)
Black Box Connect Fiber Patch Panel Kit
  JPM390A  
kr 1.530,00
   
  Black Box Connect Fiber Patch Panel Kit - ST (16 Simplex)
Black Box Connect Fiber Patch Panel Kit
  JPM395A  
kr 623,00
   
  Black Box Connect Fiber Patch Panel Kit - ST (24 Simplex)
Black Box Connect Fiber Patch Panel Kit
  JPM425A  
kr 720,00
   


 
Muligheder